| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi fost daca am fi fost toti femei? Adica sa fie numai femei pe lumea asta? Mi-ar fi placut mai mult ca in loc sa fiu baiat sa fi fost o femeie superba si frumoasa. Mi-ar fi placut foarte mult, as fi fost foarte fericita si m-as fi simtit foarte bine, daca eram fata. Nu imi plac baietii. Imi plac foarte mult fetele. Si imi pare rau ca nu sunt si eu fata. Asta simt eu si nu ma mandresc cu acest lucru. Vreau sa imi treaca. Vreau sa ma vindec.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu a fi existat barbati,nu ar fi existat evolutie,deci nu am fi existat nici noi,inclusiv tu,eram doar niste celule care se clonau in ocean sau bureti atat, deci vezi de ce e important sa existe doua sexe, conform bibliei eva e facuta din coasta lui adam deci eva e tot barbat, cu toti suntem barbati, eva nu era ceva nou era doar o parte din adam

| Freya1 a răspuns:

Nu e chiar aşa mişto să fi femeie. E drăguţ să fi sensibilă, să dai viaţa să etc dar femeile mai au şi greutăţi în plus cu care trebuie să lupte.
Dacă tu crezi şi simţi că ar fi mai bine să fi femeie în condiţiile în care eşti bărbat cred că ar trebui să fi mai atent la orientarea ta sexuală sau poate chiar să consult un psiholog.

| OldSoul a răspuns:

Bine, acum imagineaza-ti ca esti o femeie urata intr-o multime de femei mai frumoase, te-ai simtii la fel de bine?

| sofisis a răspuns:

Sunt multi barbati care se imbraca si se poarta ca femeile. Este un dress-up. Din ce spui nu esti gay, esti doar transgender. Posibil sa ai dificultate in a te identifica cu sexul cu care te-ai nascut. Nu prea ai ce sa faci. Nu poti ignora o chestier de genul. Incearca sa mergi la psiholog pentru a te ajuta sa intelegi exact prin ce treci si cum sa faci fata

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De unde stii ca te-ai fi simtit bine? E oribil sa fii femeie.

Dar eu m-as simti super. Desi ar fi tentatii la fiecare colt.

| eugeniu2020 a răspuns:

Corect ai mentionat, vrei sa te vindeci - ai nevoie de un medic urgent.
faza e ca tu nu primesti atentie feminina, de la fete, de asta te simti asa, esti timid, probabil urat, cu bube pe fata, dar nu-i nimic, vei creste si poate cuiva la betie din fete i se va face mila de tine si vei face si tu sex, sau vei intalni o grasa urata ca tine si vei face sex cu ea!