| LovellyAngel a întrebat:

Cum ar fi pentru voi o femeie ideală? ( D.p.d.v moral )

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Frumoasa,desteapta,sa nu fie geloasa...
Sigur... Daca-i frumoasa, e prea frumoasa deci sunt gelosi ei, daca-i desteapta nu-i ok pentru ca ori ii pune pe ei undeva in umbra, ori se simt prost in public ori nu pot face ei ce vor, mintind ca au facut altceva...Sa nu fie geloasa, dar la toti le place ca fetele sa de "bata" pe ei.Deci,nici voi nu stiti ce vreti big grin

| Ofiintă a răspuns:

Pentru fiecare persoana "ideal" inseamna altceva, si daca isi gasesc o femeie care sa indeplineasca toate aceste cerinte pe care de exemplu @kbxtftw le-a insirat, tot nu ar fi ideala, pentru ca la un moment dat ne mai schimbam.
Totul incepe cu: imi place cum arata, e perfect atat fizic cat si moral, simt ca m-am indragostit nebuneste, hai sa mai vorbesc cu el, si pana la urma nu te baga in seama.
Trist, nu?

| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, ce rost are sa visezi asa ceva

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Muta, cu bani, ascultatoare

| h3r a răspuns:

Măi, măi, măi...

| xanderblackx a răspuns:

Intrebarea serii. creierasul ar trebui sa-i functioneze, bunul simt la fel, sa aiba "coloana vertebrala", sa fie independenta si responsabila. de partea fizica, daca are creier va avea grija sa se faca placuta! numai bine

| kbxftw a răspuns:

Pentru mine o femeie ideală înseamnă o femeie inteligentă, descurcăreaţă, comunicativă, neplâgăcioasă(nu suport plângăcioasele), să nu fie prea geloasă, să nu fie prea posesivă, să nu fie una d-aia care face crize că nu am sunat-o 5 ore şi se simte nebăgată în seamă,o femeie care să mă înţeleagă,o femeie sinceră,dacă o întreb cum îmi stă cu cămaşa asta să nu zică că îmi stă bine doar ca să fie drăguţă, prefer să-mi spună în faţă că-mi stă ca dracu, să nu fie timidă(urăsc fetele timide), să reuşească să mă cuminţească, şi mai am o grămadă de cerinţe, asta e, sunt pretenţios, ştiu!

| Cristiann25 a răspuns (pentru kbxftw):

Exact asta imi place si mie si asta vreau. Excelent raspuns.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Fara minte si 90-60-90.

| AlexSmile a răspuns:

O femeie ideala? hm. nu prea exista asa ceva, dar ar trebui sa fie inteligenta, sincera, mai inaltuta adica. nici 1.55 da nici 1.80 intre, sa-mi impartaseasca aceleasi sentimente, sa nu fie exagerat de geloasa, intelegatoare si mai sunt dar astea sunt printre cele mai importante.

| AndreiAndutzu a răspuns:

Frumoasa desteapta sexi iubitoare sincera...