| Trickkk a întrebat:

Primul sarut ar trebui sa fie cu limba?, si alte detalii va rog sa iasa frumos:d

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Primul sarut trebuie sa fie asa cum vrei tu sa fie. Daca te simti pregatit/a de unul cu 'tot tacamul', poti incerca, daca nu, mai bine mai asteapta.Va fi frumos daca si numai daca faci ceea ce iti doresti, crede-ma.happyTotul sta in mainile voastre, sa va urmati instincete si dorintele, nu mai pregatiti totul pana in cel mai mic detaliu gen'stau asa, cu mainile fac asta, cu buzele am citit pe net ca trebuie sa fac asa, etc', isi pierde tot farmecul, in plus nici nu e nevoie de asta.happy
Imi amintesc ca stateam si eu pe la 12 cautand informatii de ce si cum, iar cand am facut asta, am constat ca nu mi-au folosit la nimic.Stiam toate lucrurile alea, doar ca nu descoperisem inca asta.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu neaparat cu limba adica e potin mai comlicat si e mai bine fara limbalaughing

nu trebuie sa te speri totul vine de la sine pur si simlu vi s eipesc buzele si dupa evectiv va jucatilove struck

Răspuns utilizator avertizat
| Rady_2922 a răspuns:

Primul sarut se simte nu ar trebui sa fie in nici un fel...lasa-te purtat(a) de val...

| kid_3717 a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat cu limbahee hee. Important este cu cine este acest sarut.Plus ca in acel moment totul va veni de la sinelove struck
Bafta si sper ca te.am ajutat!kiss