| Zuzi_5099 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport ca sa fiu o iubita perfecta?( intrebare adresata baietilortongue)

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Zuzi. daca ai fi o iubita "perfecta" m-as plictisi de tine!
Mai bine doi nebunatici care sa gasim mereu cate ceva nou...

Esti perfect pentru cineva cand il completezi, sao o completezi!

11 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu incerca sa atingi perfectiunea pentru ca nu ai sa reusesti.Fi normala si cat mai naturala.Ma refer in mod special la comportament.

| Pissy a răspuns:

Fii tu insati! :*

| Alex a răspuns:

Iubita trebuie sa fie fidela, cinstita, corecta, educata, desteapta, inteligenta. Sa aiba capul pe umeri si sa nu aiba fite si figuri. Sa nu fie tupeista, materialista, rea, egoista, zgarcita, infidela. Sa inteleaga ca trebuie sa faca si ea cinste, nu numai baiatul. Sa nu aiba boli cu transmitere sexuala. Sa nu sufere de obezitate.
Nimeni nu-i perfect. Fiecare are calitatile si defectele lui.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Înșeala

| blue23 a răspuns:

Nu exista iubita perfecta dar unui barbat intotdeauna ii va placea o femeie care este doamna in societate, o gospodina acasa si o femeie "usoara" in dormitorwinking
Succes!

| PinguinuL a răspuns:

Blowjob laughing

| DnBSniper a răspuns:

Gen Usoara in Dormitor
Daca e o balena?laughing

| DenisSa_6267 a răspuns:

Nu exista perfectiunehappy
Cine te place te place asa cum esti happy.
Si in plus daca totul e numai "lapte si miere" intervine plictiseala.

| Zuzi_5099 explică:

Pai...treaba e in felul urmator, el a fost combinat cu prietena mea cu ceva timp in urma si s-au despartit pe motiv ca ea nu ar fi stiut sa se comporte intr-o relatie...eu il plac mult si tin la el de accea nu vreau sa-l pierd

| Zuzi_5099 explică:

MS,alex...dar eu sunt cam zgarcitalaughing daca tot mentionai acolotongue:*:*

| Zuzi_5099 explică:

Si app KonstantinC suntem mai bine zis prea nebunaticilaughing...mereu gasim lucruri amuzante de facut dar...totusi trebuie sa fiu ff atenta