| AlexandruBOTT a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu iubita?
serios sau glumet?
si daca glumet dati-mi cateva exemple
ps:stiu ca e o intrebare nasoara da csf
dau funda asta conteaza

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A fi glumet este ceva spontan daca nu esti genul asta e, important este sa te placa la fizic

| Violleta2022 a răspuns:

Cum ai ajuns sa ai iubita daca nu si cum sa te comporti cu ea?
Tu ar trebui intai sa-ti faci o prietena si in cativa ani sa ajungi la iubita.
Nu stiu cati ani ai, dar cred ca esti adolescent mic, pentru ca nu poti face diferenta intre prietena si iubita, iar la faza de se x nu cred ca ai ajuns, poate esti doar la manipularea persoanala a organului happy
Deci, ia-o cu incetul, intai fa-ti o prietena, plimbati-va, vorbiti, povestiti, ia-o de mana si dupa ceva vreme va puteti si pupa.
iar in cativa ani, cand mai cresti, poti sa-ti faci si o iubita si te asigur ca, pana atunci vei stii ce trebuie sa-i faci iubitei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce exemple sa-ti dau? laughing Nu stiu cine ar vrea sa auda glume de pe net, glumele sunt in viata de zi cu zi trebuie sa fi pe faza.

Cat despre comportament, trebuie sa fi tu si sa comunicati. Sa fiti relaxati impreuna nu sa te stresezi cum sa te comporti, ce sa zici si sa-ti faci un scenariu ca nu are nici un farmec. Lasa-te purtat de val.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sa fii serios la momentul potrivit si glumet când crezi ca e cazul cu glume pe gustul ei.

Răspuns utilizator avertizat