| andrada005 a întrebat:

Vreau sa-mi fac prietenul fericit si bucuros ca suntem impreuna...cum ar trebui sa ma comport? pentru a fi iubita ideala.desi e cam greu...desi e logic ca nu pot fi perfecta

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Comporta-te asa cum simti tu...
Daca contina sa te "framinte" acest gind.si nu va bucurati amindoi de faptul ca sunteti impreuna...nu are sens!
"Nu merita sa plingi pentru nimeni,. iar cei ce merita, nu te vor face sa plingi."GabrielGarcia Marquez

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Fii tu insăţi.

carla
| carla a răspuns:

Andrada, fii tu insati. Daca te iubeste, te va accepta asa cum esti, trebuie sa te iubeasca pe tine, nu o imagine perfecta.

cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa-i cunosti toate intimitatile si sa-l uimesti.
Pentru asta uitate aici:www.break.com/index/28-days-of-kama-sutra-positions.html -

| ghidcumparator a răspuns:

Ar trebui sa-i ajunga ca esti TU cu el, asa cum esti, cu bune si rele, poti sa-l ajuti sa inteleaga acest lucru.
Cu siguranta el nu-si face astfel de griji.
Iubita ideala este femeia care-l iubeste pe EL pentru EL si nu pentru EA.
Barbatii sunt egoisti, dar sunt deranjati daca au langa ei o femeie egoista.
Cam asta e! numai bucurii!

| silvia_3962 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special, iesit din comul deoarece daca faci ceva nou el va observa si isi va da seama ca te-ai schimbat cu ceva. Ar trebui sa incerci niste complimente, de exemplu:Esti mai dulce de cat credeam, te iubesc asa de mult incat nu te-as da pe nimic in lumea, as vrea sa fii mereu langa mine... ceva de genu big grinbig grinbig grin intelegi tu. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EL ESTE PERFECT?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu

| ilincamariusbogdan a răspuns:

Comporta-te natural, fii cea care esti