| andreeutzaa a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport in fata unui baiat care stie deja ce simt pentru el dar cu care am avut multe discursuri pe argument din causa diferentei de varsta de 6 ani? Sa ma comport normal, rece sau cum as vrea eu in prezenta lui?laughing

4 răspunsuri:
| andreeutzaa explică:

Sunt mai mica.,, eu am aproape 16 el 21

| ankadella a răspuns:

Aceeasi situatie numai ca e vorba de2 ani si el e aproape superb si eu sunt mai plinutadar sunt frumoasa din spusele lui oh go on. faza e ca acum ma respinge si o baga pe pr mea in seama. curva big grin...da dovada ca vrea *** oh go on.

| oana_4978 a răspuns:

Esti mai mare mai mica? cati ani ai?" discursuri pe argument " laughing

| taliban a răspuns:

Dai de inteles ca inca simti ceva pentru el dar totusi nu exagreralaughing sa pari si un pic neinteresata dar nici sa il respingi