| CrinaCorban a întrebat:

Deci. eu sunt cu un baiat care e mai mare ca mine cu 2 ani! Eu am 13 iar el 15. Dar Problemele sunt:
1) El e Inalt iar eu sunt scunda si el e mai inalt decat mine cam cu 15 cm si as vrea sa stiu daca cineva poate rade de chestia asta si daca as putea sa fac ceva sa par mai inalta fara a purta tocuri pentru ca nu am o parere tocmai buna despre ele!
2) Voi cum credeti ca ar trebui sa se comporte o iubita cu iubitul ei? Aici vreau raspuns mai lung si mai explicit pentru ca el ma iubeste mult dar mie mi se pare ca ma comport cam rece deci daca ati putea sa imi spune-i cum sa ma comport cam in situati obisnuite stiti voi... Ca in filme
3) Mie li se pare ca sunt cam mica pentru un sarut cu limba dar el zice ca nu are nimic si ca sta e normal sa se intample dar vreau sfaturi si de la voi

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

1) Cand doua persoane se iubesc nu mai conteaza nimic, nici varsta, nici inaltimea, nimic! Daca ei doi se simt bine unu langa celalalt nu mai conteaza parerea celorlalti daca ceilalti vorbesc sau spun ca nu va potriviti sunt invidiosi si nu trebuie luati in seama!

2) Asta e mai greu adica trebuie sa stii sa ai grija de el fara sa iti zica cineva asta se auto-educa prin spontaneitate asa cum crezi tu dar ai putea sa il ajuti sa il intrebi cand te vezi ce ii place si ce nu sa il mai lauzi sa il feliciti sa il mangai sa il tii de mana sa il strangi in brate dar in asa fel incat sa dai cat primesti si sa iesiti numai voi doi pentru inceput pentru a va acomoda!

3) Da atata timp cat ai 13 ani si esti intr-o relatie cu el nu are nimic e ceva normal un sarut cum spui tu nu are nimic daunator! BAFTA!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Înălțimea e problema ta?! Oare vârsta n-ar trebui să fie?! Ia la ea ce griji își face...

| michael5813 a răspuns:

"fatuca " mea... problema adevarata este ca nu ar trebui sa te intereseze asa ceva l anii tai! nu tocurile nu saruturile si alte cele! doamne dar ce educatie au copii astia!?

| DanyelFSN1 a răspuns:

1.Mai crinutzic`o daca va iubiti ce mai conteaza 15 cm? Conteaza sa-ti iubesti consoartahappy

| SeErgiuTzZz a răspuns:

1 ) Nu prea conteaza inaltimea, atata timp cat va iubiti, nu e necesar sa luati in seama parerea altora.

2 ) E normal sa te porti romantic, sa il alinti, sa i spui ca il iubesti. Cu cat o sa te porti mai rece cu el, cu atat o sa il indepartezi de langa tine.

3 ) Niciodata nu esti prea mica.