| Nimic special a întrebat:

Cum arata baiatul perfect in mintea ta, dar fata >perfecta::X?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietii perfecti au fie prietene fie sunt gay
Fetele perfecte sunt fie pitipoance fie ciudatewhistling

| SweetCandy a răspuns:

Perfectiunea nu exista, insa un baiat ''perfect'' din punctul meu de vedere ar trebui sa arate acceptabil la corp sa aiba dintii frumos si o fata draguta (toti stim cliseul cu ''aspectul fizic nu conteaza'' insa nu e chiar asa : d ) si foarte important: sa fie deschis si foarte respectuosbig grin

| Emma a răspuns:

Buna!
Nu exista baiat perfectlaughing))))
De fapt nu exista perfectiune
Bineinteles ca noi, fetele pe cel p care il iubim.il vedem perfect desi stim ca nu estewinking
Pt mine baiatul de care sa ma indragostesc trebuie sa aiba prima data un zambet fermecator:p pentru ca la asta ma uit prima datawinking
Apoi sa nu fie cocalar:-&
Sa aibe ochi frumoshi[caprui de preferat]
Dar pana la urma nu conteza aspectul fizic daca tipul e un mare porcsad
XoXo

| deea40 a răspuns:

Nu as vrea ca baiatul perefct pentru mien sa fie perfect in adevaratul sens al cuvantului pr ca asa nu ar fi nuami al meu dar un baiat ferfect pentru mien ar fi : [ inalt, brunet cu ochii caprui sau albastri, romanti, sa aiba muschi ca dac se ia cineva de mien sa ma apere nu sa fuga inaintea mea laughing, si sa se poarte frumos nu vreauy sa fie frumosul frumoshile ca aia is prosti. sa fie dragut si sa se poate frumos nu ca un prost, sa aiba un zambet misto. si sa nu asculte manele ca eu nu le suport. ]... cam atat. dar pentru tine?

| Gigiku a răspuns:

Cred ca am avut, dar cu cateva defecte, care s-au dovedit a fi fatale happy asta e, daca nu apreciaza, inseamna ca nu merita.

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dificila intrebare! Eu sunt fecioara si de fel, noi suntem foarte pretentioase. Eu mi-as dori langa mine un baiat inalt, blond, ochi albastri, sa se imbrace cu haine frumoase [ nu neaparat de firma ], ingrijit, sa se eplileze peste tot, sa aiba un ten frumos, curat, fara cosuri sau altceva, sprancene frumos pensate. cu bani, respectos, atent cu mine, grijuliu, tandru, intelegator, comunicativ, glumet si mult mia multeee... daca zic tot ce imi doresc, nu`mi ajunge o ora sa scriu laughing

Eu, pana acum, am gasit 2 baieti care au avut tot ce am vrut eu love struck Ma consider norocoasa!

:*

| FunkYboy a răspuns:

Pentru mine fata perfecta ar fi de aceeasi inaltime cu mine aceeasi varsta par saten deschis, ochii caprui sa nu fie o fata care invata mereu, sa stie sa se distreze si, de exemplu la o petrecere primeste la un joc provocarea sa sarute pe cineva, ar fi plictisitor daca ar spune ca ii e scarba, sau sa urle si asa mai departe
happy

| Maya. a răspuns:

:))baiatul perfect pentru mine ar fi un baiat obisnuit cu adjectivul "perfect" dupa el. Fata perfecta o gasesti aici:http://www.pitzipoanca.org:))

| Nimic special explică:

La mine baiatul perfect trebuie : sa aratae ff bine fizic, respectos, cat de cat inteligent, nebun ca minelaughingrolling on the floor ...safie blondbatting eyelashes ochii fumosi:X>big grin

| XXy a răspuns:

Cap trunchi membre si capul sa contina o minte luminata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect love struckiubitul meulove struck fr dar si poatelaughing, iar fata perfecta. ii las pe baietitongue