| s3xy0girl20 a întrebat:

Cum arata pentru voi fata perfecta? si pentru fete, cum arata baiatul perfect?

Răspuns Câştigător
| rebeca a răspuns:

Baiatul perfect, sau fata perfecta nu exista.
Daca pleci de la aceasta idee nu e ok.
Eu am gasit barbatul langa care pot sa rad, sa plang, sa dansez, sa fac orice imi trece prin cap...si cel mai important pot sa fiu eu exact asa cum sunt. Asa m-a acceptat si ma iubeste. Nu suntem perfecti, dar ne iubim. Si dragostea crede-ma ca nu are nici o legatura cu perfectiunea.
Pa, pawinking

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ca să pot descrie bărbatul perfect, ar trebui să fiu perfectă, şi nu sunt.
O seară plăcută!

pa, pa.

| sssoriii a răspuns:

Buna.Baiatul perfect? Huh, nu prea`l vad. Mai bine as spune baiatul potrivit.Pai,nu prea conteaza aspectul fizic.ma rog, conteaza dar intr-o masura mai mica. Baiatu`asta ar trebui sa fie intelegator, iubitor si sa nu insele! Clar!

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Pentru mine fata perfecta nu rebuie sa fie foarte fumoasa dar nici foarte urata, eu as vrea sa aiba ochii atat de frumosi incat sa ma pierd in ei sa nu fie nici proasta dar nici ff desteapta, sa aiba un caract puternic spe ca te-am ajutat aaa sa fie si sincera

| angel4v3ryour a răspuns:

thinking Nu stiu si nu cred ca exista asa ceva(e valabil pentru ambele sexe)

| annakarenina a răspuns:

Sunt fata si pentru mine baiatul perfect trebuie sa fie inteligent si profund...

| elenush_6230 a răspuns:

Nu exista baiatul perfect... fiecare om cu defectele lui! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ...il astept deocamdata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa arate bine, sa aiba mai multe case, masini si sa aiba multi bani si mai ales sa imi faca multe cadouri scumpe, sa imi vorbeasca frumos, sa nu ma insele

| Andrei794 a răspuns:

Pentru mine inseamna o fata perfecta o fata incit nu pot so parasesc in viata