| ubytha a întrebat:

Cum arata o fata/un baiat urat/a in viziunea voastra?
si nu spuneti ca nu exista tongue

Funda

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Sigur ca exista chipuri diforme si insusiri fizice lipsite de armonie, dar te asigur ca cel mai urat aspect al personalitatii cuiva, poate veni numai din interior, din insusirile sufletesti pe care le are. Iar in viziunea mea, cel mai urat este prostul arogant si agresiv.

6 răspunsuri:
| bau0217 a răspuns:

Pai depinde daca ma inteleg bine cu acea persoana... Daca nu e genu de persoana frustrata ca e urata nu am nici-o problematongue Nu suport oamenii care se plang ca sunt urati. Prefer sa se planga ca-s prea frumosilaughing

| KisaTheCute a răspuns:

Buná!

Cu un cap de 3/4 :]. Opps, nu e la Trivia/Amuzante.

Sincer, un om urat este un om cu nas "Pinnochio", ochii bulbucati, cosuri pana la refuz [ nobody is perfect ] totusi cosurile se pot trata;], tricou cu mesaj "Baietelu shukaru haladitù ". WTF? Totusi, un om este urat mai mult dupa comportament.

Pa, pa!

| friday a răspuns:

1. Pitic, gras, slinos, care asculta manele.
2.Plin de cosuri, inalt, slab, cu un nas cat toata fata.
Ooooo, si mai sunt exemple laughing.

| emilie_8883 a răspuns:

EXISTA! laughing
pai un cocalar cu tricou roz care se crede mare.****big grin
plin de cosuri pe fata...aii man.
cercel numai intr-o ureche. WTF?!
freza data cu o tona de gel dala ieftin laughing
plus ochelari de soare cand ploua. exemplul l`am dat dupa un amic. (cica rocker) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un tip de baiat urat deci nu stiu sa ma descriu.adica incerc:arat ca dracu!