| Clara_6276 a întrebat:

Cum arata copilaria ideala in viziunea voastra?

7 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Muuulte jucarii :X prieteni cat mai multi :X cum a zis @lore o familie fericita si unita, situatie materiala bunabatting eyelashes nici o grija :X bine poate doar grija ca nu mai ai rochite la papusi si s`au terminat biscuitii pentru ceaiul de la ora 5 laughing

| Luori a răspuns:

Familia unita si fericita, situatia materiala destul de bine. fara griji cand esti copil day dreaming.

| Klara a răspuns:

Pfff rolling eyes
Sa ne intoarcem la vremea cand n-aveam niciunul net si stateam in fata blocului jucandu-ne elastic pana la 12 noaptea cand veneau parintii sa ne separe. Si pe urma iarasi urma o zi asa...

| believe a răspuns:

Cred ca as putea da un exemplu ideal pentru ca eu am avut o copilarie ideala.Aceasta presupune multa iubire din partea parintilor, respect, sustinere, lipsa de griji. cel mai important e atunci cand cresti-vrei sa te intorci in timp, sa fii iarasi cum ai fost.Sint o adevarata fericita, mersi pentru aceasta intrebare...

| (0$t!n@ a răspuns:

Cum a fost si este a mea.parintii ma iubesc si eu pe ei.nu am nici o grija decat ma duc la scoala scriu invat si ies la joaca nu ma pune mama sa gatesc sa spal...am fffff mult timp liber ies in parc cu fetele ne distram in stilul nostru, mai o barfa mica, mai un suc si din astea.am bani de buzunar cat vreau(ca nu sume exagerate de ex 100 ron)am conditi excelente de trai(imi doresc bicicleta imi ia, haine nu se pune problema, parinti de respecta.ne dau o educatie fffff buna.luam exemplul lor. si cam din astea vreau sa ma tund si o fac cand vreau si cum vreau. din toate astea sa nu intelegi ca sunt un copil rasfatat

| adela_5527 a răspuns:

Fara parintilaughing

| kitty_9527 a răspuns:

Copilaria pe care o traiesc in prezent