| Atti12 a întrebat:

Cum arata un macho man? Atat la personalitate cat si la aspect.

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sună a cocalar.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce esti barbat sau femeie?

| corbulalbrosu a răspuns:

Un macho man reprezinta individul ''plin de sine'' care nu se satura sa-ti povesteasca cat de mult il cauta femeile, sau cat de barbat este in orice situatie, sau... in pat. S-au cat este ziua de lunga, te abureste cu tot felul de aventuri cu pitipoance, despre batai, ori petreceri mai mult sau mai putin ''(in)credibile''.

| GoldenZenith a răspuns:

Un macho man e o tentativa de mascul alfa care n are nicio legatura cu nivelul de testosteron al unui barbat adevarat. De obicei, butoaiele goale fac zgomotul cel mai mare la rostogolire. Asa si cu macho men. Practic, ei nici nu exista, sunt o proiectie a unei imagini de barbat fatal. Multora le iese pentru ca dau de femei sau mai degraba fetite cu creier de gumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu cu care ai vrea sa te culci inainte sa te scoata in oras? Unu foarte atragator care te face sa te topesti cand il vezi? Un fitos cu haine de firma si cu un mertan?
Cam astea.

| Bruno92 a răspuns:

Ola ola e macho Man

| Daz01 a răspuns:

Are încredere în sine, este atent la cum se îmbracă și de obicei are un corp atletic (nu neaparat tras la sală).

| LupGetodacJedi a răspuns:

Daca doresti sa vezi un macho man, da-mi mesaj. O zi buna!

| Aladin1403 a răspuns:

Macho= Zambetul femeii de langa el si fara burta?

| YesSavannah a răspuns:

Esti femeie, si vei simti exact ce e ala cand o sa il intalnesti.Crede-ma.