| anonim_4396 a întrebat:

Personalitate sau Aspect? Eu unu merg pe personalitate, daca aspectul este decent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vor fi multi care vor zice ca personalitatea contează si ca nu contează cum arați.
Daca e ca învăța sa fie prietena cu un băiat de câțiva ani si aceasta se îndrăgostește de personalitatea lui, de cum se comporta, chiar daca nu arata cine știe ce, da, poate sa fie ceva.
Dar de obicei o fata se îndrăgostește la prima vedere de aspectul unui băiat după care îl cunoaște. Daca ii place si personalitatea acestuia rămân jmpreuna, daca nu, următorul.
Nu mi e rușine sa o recunosc, dar pentru mine, prima oara contează aspectul si apoi rămâne de văzut si personalitatea daca e sau nu pe placul meu.

| corhaz a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar esti sincera asta e un atu important.toti facem asa dar nu recunoastem. felicitari

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

La prima vedere nimeni nu se îndrăgosteşte de sufletul tău.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hemmm, eu merg pe atitudine de bo$$, masina bengoasa si porftofel plin de $$$$

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum sa nu indragesti personalitatea unuia care arata asa? http://media2.romaniatv.greenlab.ro/......124400.jpg

| RAY a răspuns:

Daca am lasa ipocrizia la o parte am fi mai sinceri uni cu alti, hai sa fim sinceri ce naiba e asa greu sa fi sincer in ziua de azi, aspectul fizic conteaza foarte mult in viata,de personalitate cui i pasa,la un barbat i pasa de fund,sani,fata ei,sa fie slabuta,la o femeie sa fie inalt, musucols si daca se poate cu banii, restul sunt basme, pai ce eu vadpersonalitati cand ma uit la oamenii pe strada ad aspectul, cand isi zambeste un om frumos simti asa o bucurie asta e viata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=9MD5Kfdl8oI
Nu poti sa zici ca tipul arata cum l-ai descris tu in viziunea unei femei, dar uite cate femei agata. Poti sa mai arunci un ochi pe canalul lui

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Reproduce tu in fata mea acel experiment si am sa te cred

| LoveSleep a răspuns:

De acord cu tine.

| h3r a răspuns:

happy

| zabzi a răspuns:

Hm, ambele contează. Dar prima dată când vezi persoana respectivă te-a atras aspectul. Aspectul ademenește. Dar bine, dacă nu ai un caracter de profitor, contează foarte mult personalitatea. Adică, dacă arată bine și este un profitor/profitoare, este enervant/ă sau pervers/ă la modul cel mai nesimtit, atunci nu are niciun sens. Vei vrea să ai persoana respectivă doar pentru o noapte sau chiar deloc. Dar dacă ambele te atrag, poți să te topești de fiecare dată când auzi de el/ea.