| marianbobe a întrebat:

Cum arata un prezervativ deteriorat? Am facut sex cu partenera mea si s-a tras prezervativul de pe penis in sus cand l-am scos putin si arata ciudat, credeti ca este deteriorat?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

A umblat iubita ta la el si a facut gaurele cu acul

| Violleta2022 a răspuns:

Cand cumperi prezervative foarte mari pentru cuculetul tau mic, este nromal sa se intample asta si evident ca pui femeia la risc, sa ramana gravida.

Cumpara prezrevative cu numere mai mici, ca sa nu se mai traga in sus sau jos si nici sa alunece cu usurinta.
Un prezrevativ de masura corecta intra FOARTE greu pe penisul in stare erecta, stand ca pielita de la salam, pe salam, fara sa faca cute, fara sa faca pliuri, fara sa alunece, fiind fix. Numai in acest caz nu se rasuceste pe penis si cade sau se rupe.

| sierra1 a răspuns:

Umflă-l și vezi dacă "scapă" aer. E proba infailibilă

| marianbobe explică (pentru sierra1):

Am pus apa in el si am apasat asa pe el sa vad daca curge apa din el da nu era nimic