| karaoke51 a întrebat:

Salutare. aseara am facut sex cu partenera (protejat) si dupa ce m-am terminat, (mentionez ca am scos-o afara cand m-am terminat)[cu toate ca aveam prezervativ, dar totusi big grin] si am observat un fel de lichid alb pe penis, pe exteriorul prezervativului. nu seamana a sperma, prezervativul nu era spart. ce poate fi? stie cineva? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Lichidul este clar de la partenera ta, dar nu inseamna neaparat ca a avut orgasm. Se numeste secretie vaginala si la unele fete este prezenta mai mereu. In momentul in care aceasta se excita, se lubrifiaza, eliminand un lichid incolor.

| MissBeer a răspuns:

Bineinteles. Este un lichid secretat de partenera ta. Este ceva normal. Bafta.

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Este asa numitul lichid care rezulta cand partenera ta face orgasm.Este de bine, inseamna ca ai satisfacut-o. Funda?