| nicus0r a întrebat:

Cum as putea cucerii o fata mai mare cu un an sau doi decat mine?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Pai asigurate cai libera [ n-are prieten] si dupa aia mai vezi tu ce faci. Oferai flori, scoateo in oras, dai ciocolata [ fetele adora ciocolata], cumpara parfum, aferai atentie, discuta cu ea, ai multe optiuni. Dupa ce te-ai,, imprietenit" cu ea, cerei numarul, id de mess, si pastrati legatura.Si daca iti place de ea, ei bine la momentul potrivit spune-i ce simnti, si de aici e usor.Succes!

| nicus0r explică (pentru Stassy):

Si inca cv: acu am pus ochii pe ea deci nu ne cunoastem deloc cum crezi ca as putea face cunostinta cu ea sa ma impreitenesc cat mai repede?

| Stassy a răspuns (pentru nicus0r):

Uite, Iao incet. Du-te cu ea prin pauza, plimbativa pe holuri,[ daca e la scoala]. Daca te intalnesti cu ea pe strada, deschide un subiect de discutii, de exemplu intreab-o ce mai face, daca are frati surori, cand e ziua ei, in ce zodie este, si multe altele. Dupa vreo doua trei zile cerei id si dupa ce v-ati cunoscut bine, cerei numarul. Da' nu uita, ia-o incet, intai va imprieteniti si dupa aia mai vezi u.[ma intelegi]smug. Na bine, mc pentru fundita si sper ca te-am ajutat!big grin

5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Spune-i ca ai pla mai mare cu un an sau doi decat astia de varsta ta.

| TeYo99 a răspuns:

Daruieste-i o floare

| AraabMuzik a răspuns:

Nu conteaza varsta, fii mai matur cu ea ca si cum ati avea aceeasi varsta, lasa florile si ciocolata, asta e cand relatia e intarita.