| SummerSmile97 a întrebat:

Cum as putea cucerii un baiat?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Usorbig grin fi indiferenta cu elwinking! si vorbeste mult cu prieteni lui cand e si el cu voibig grin o sa il seduci!

3 răspunsuri:
| bebytzza_9352 a răspuns:

Fi tu insati. dar cateodata e bine sa fi si putin indiferenta fal sa vada ca il placi dar nu intr-un stil in care sa creada ca esti gata sa'i caza la picioare in orice moment... vorbeste mult cu el dar si cu prieteni lui arata-i ca ai multe calitati incearca sa afli ce aveti in comun si profita de astahappyde obicei vine de la sine asta in cazul in care si el te place macar putin:d

| bebytzza_9352 a răspuns:

App e bun si borsul la pliculetzbig grin pup

| Simonaa5 a răspuns:

Fii tu insati.Nu te intimida in prezenta lui. Uita-te in ochii lui, zambestei.Succes!happy