| anonim_4396 a întrebat:

Cum asi putea cucerii o fata care este intr-o relatie?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sa fi mai bun ca pr ei.

| Visecolorate a răspuns:

Mai bine nu te bagi. Si asta pentru ca daca ei se iubesc nu vei reusi. Si daca vei baga intrigi si altele si ii vei desparti probabil va ajunge sa te urasca (asta daca l-a iubit pe el) si probabil iti vei lua si bataie (de la el sau stiu eu?!). Asa ca mai bine nu te baga. Eu una daca s'ar baga un baiat asa ca musca in lapte nu i'as da atentie (si daca ar reusi sa ma desparta de prietenul meu si as afla.i'as zice vreo doua si l'as dispretui cu siguranta). Asta e parerea mea, dar poate si fata respectiva gandeste la fel. Asa ca mai bine stai in banca ta!

| MMadalina a răspuns:

Tie ti-ar conveni ca un baiat sa o cucereasca pe iubita ta? Ei bine nu cred. Stai in banca ta si resemneaza-te.

Ps: "Ce tie nu-ti place altuia nu-i face!"

O zi buna!

| Lollipopy a răspuns:

Mai bine nu te baga in relatia lor. stai in banca ta.

| AndyArtist a răspuns:

Trebuie sa vezi cat de puternica e dragostea dintre eiwinking dupa iti vei da seama daca merita sau nu sa incerci s-o cuceresti pe tipa aia. Succes!happy