| Messy123 a întrebat:

Cum as putea face ca actul de sex sa dureze mai mult adica ejaculez prea repede cam dupa vreo 5-6 minute?

Răspuns Câştigător
| methodmen a răspuns:

Daca ai baut un pahar de vin rosu te va tine mai mult, dar si o laba facuta cu putin timp inainte are acelasi efect.

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Spray

| EnvyU a răspuns:

Te masturbezi inainte, serios, chestia asta mi-a spus-o si un prieten care e casatorit, mi-a zis ca uneori se masturba inainte sa o faca ca sa il tina mai mult.

| neutrino a răspuns:

Si lui Messi i-au trebuit ani buni de ucenicie pana a ajunge la marea performanta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Maraton big grin

| stark47 a răspuns:

Ia-o si tu mai incet. daca dai ca surdu in clopot normal ca te termini repede

Răspuns utilizator avertizat
| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Fa-o pe ea sa ejaculeze mai repede