| gab0ru a întrebat:

De fiecare data cand intretin un act sexual cu iubita mea ejaculez foarte repede 1-2 minute. Ce as putea sa fac sa ejaculez mai greu? (Va rog fara raspunzi inutile). funda

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi jerk off instructor de cateva ori trebuie sa intelegi ce zice altfel n-are rost sa vezi

| JohnnyBi a răspuns:

Cauta prezervative cu benzocaina. si ia un curs de "dont be such a ***". ori esti bun si crezi in asta, ori nu esti si ramai un pampalau. corpul asculta de ce dicteaza creierul.

| gab0ru explică (pentru JohnnyBi):

Adica?

| JohnnyBi a răspuns (pentru gab0ru):

1. durex are niste prezervative (mutual pleasure, sunt negre gen) care contin chestia aia (benzocaina). aia intarzie ejacularea. cel putin la mine merg de minune.
2. nu trebuie sa faci miscare inainte-inapoi ca in filmele porno. uita-te la filme porno softcore sa vezi diferite pozitii, miscari, multe altele pe care le inveti uitandu-te la altii, pe urma incerci pe pielea ta, vezi ce merge si ce nu. cand simti ca iti vine poti face o pauza, sa te faci ca a iesit din gaura, da-ti timp de respiro. poti face o droaie de chestii sa te tina mai mult, trebuie doar google, filme porno softcore si imaginatie.

| Awesom a răspuns:

Incearca sa faci petting si apoi sex tantric, folosind kama sutra.

| xVictor a răspuns:

Frate am citit comentariile de mai jos. Janlnic! nu asa se face. fi atent. incearca sa intrii in conversatie cu ea. sa uiti ca de fapt u dai din fund. sa zic asa. intelegi? cand o sa citesti mesajul acesta. mai asteapta 10-20 de min cheama-ti iubita si da-i drumu se probezi ceea ce am zis eu. Crede-ma o sa te ajute la maxim succes. sper sa iau funda