| xFaraNumeHeiix a întrebat:

Cum aş putea face "gelos" un baiat?
Dau Funda! ☺

10 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Un baiat nu e niciodata gelos si o stie prea bine! e plin pamantul de fete si o stie prea bine!

| Wihox a răspuns:

Fa dragoste cu cel mai bun prieten al lui. MAXIM GELOZIE

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Observ ca gelos e in ghilimele. Ce inseamna asta?
Si de ce ai vrea as il faci gelos?
Dar in fine, eu iti raspund la intrebare...
Pune un alt baiat sa se dea la tine cand ala e de fata si tu accepta avansurile.
Dar nu e bine ce faci happy

| raluk27 a răspuns:

Te joci cu focul. Sunt tipi care nu "gusta" lucrurile astea. Lasa prostiile, ca s-ar putea sa plece definitiv.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Faci pe indiferenta cu el si te intalnesti cu un tip mai misto.

| Miihaa a răspuns:

Sa incepi sa iesi cu un alt baiat. Ori te duci la un baiat si il saruti.

| PogChamp a răspuns:

Ii spui ca ai penisul mai mare ca el.

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pai, sunt multe moduri. Fa cuplu cu un alt baiat care te place si tu il placi cat de cat, sau pune tu un baiat sa se dea la tine cand e si "el" de fata. Sau zambeste altor baieti...etc. Eu iti spun un tric cum a mers la mine. Am ajucat adevar sau provocare si a trebuit sa ma sarut cu un baiat, am facut si o poza in timp ce ne sarutam, dar la misto si fostul meu a dat de poza, noi nu mai avem nimic, dar asa mi/am dat seama ca inca ma iubeste, prin modul cum a reactionat, deci scotea fum pe nas. laughing))) Sper ca te/am putut ajuta. Multa bafta!

| Wheizii a răspuns:

Vorbesti cu alti baieti, de exemplu, daca baiatu pe care il vrei gelos e pe holu' scolii, te duci cand te vede el la alt baiat si incepi vorba cu el, il imbratisezi, zambesti etc.

| AnnaAnna1 a răspuns:

Pai te poti baga in seama cu alti baieti, sau sa zambesti altor baieti, etc.