| DjBl3ndar a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe un baiat gelos? dau Fundita

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Gelos in sens de bine sau rau?

| BubuLina999 a răspuns:

Pai in primul rand ignora.l si acorda atentie mai mult baietilor din jurul tau bineinteles acolo unde se afla si el ca sa te poata vedea. el cu cat vede ca nu te comporti la fel de bine si cu el cu atat sa supara mai tare, devine gelos. insa nu exagera...ii mai zambesti si tu odata ca totul sa para in regula si apoi incerci faza cu gelozia. glumesti cu ceilalti baieti, esti mai afectuasa cu ei...
sper ca te.am ajutat si succes

| stef87 a răspuns:

Mare grija, o asemenea fapta te poate costa relatia cu el! Nu te juca cu sentimentele omului!

| andrei a răspuns:

Il dai cu gel

| Gabica a răspuns:

Dar ce motive ai sa il faci gelos? Te-a inselat, sau ce? Ca nu cred ca il faci gelos asa de florile marului!

| maria2003 a răspuns:

Parerea mea e sa te intelegi bine cu pretenii lui...pe el nu il baga in seama... daca iti zice ceva.raspunde-i cu indiferentabig grin.Baftabig grin

| zzzuperman a răspuns:

Daca vrei sa il faci gelos cu mine iti zichappy daca nu ...las-o balta happy