| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
cum as putea sa fac un baiat gelos?big grin funda!

18 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Păi dacă te place e uşor. Dă-te la alţi băieţi, când vorbeşte cu prietenii lui du-te pe acolo şi bagă-te în seamă cu ei, dă-te la prietenii lui. laughing

| LolaLoVeCrazy a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Dar pe mess stiti cum sa il fac gelos? ps:raspundeti doar daca stiri laughing)

| oOSaritaOo a răspuns (pentru LolaLoVeCrazy):

Când vorbeşti cu el pe mess spune-i despre alţi băieţi şi încearcă să-i povesteşti cât mai multe despre alţi băieţi, să-i lauzi!

| Ciufu a răspuns:

Da-te de fata cu el, la alt baiat...Cand il vezi radeti impreuna.

| Seby90 a răspuns:

Pai ai putea incepe prin citirea manului.

Tarfe for dummies.

Succes.

| soul2soull a răspuns:

Nu-l faci uita-l cauta unul care sa te merite

| LeontinAndrei a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva? Pur si simplu mergi mai departe cu viata ta si vei fi fericita. Oricum va vedea ce a pierdut atunci cand te-a parasit si va regreta asta, deci va deveni si gelos cand va vedea ca tu esti fericita alaturi de un alt baiat iar el a pierdut acea sansa pe care o avea cu tine. Be smart. Good luckwinking.

| NoOne18 a răspuns:

Imbracate frumos si razi flirtezi cu un alt baiat.

| KatyyLWA a răspuns:

Fi indeferentă, arată-i că ai trecut peste. Făcându-l gelos, îi vei arăta că tu înca îţi mai doreşti sa fi cu el. Pe mulţi îndiferenţa îi doare mai mult decât gelozia. Dar, ca să-ţi raspuns la întrebare, cea mai buna idee ar fi să încerci cu alt băiat. Fi fericităăă!

| Neymar96 a răspuns:

Fal sa te vada cu un alt baiatbig grin

| Focus11 a răspuns:

Ori te prefaci la telefon ca vorbesti cu un "iubit"...ori pur si simplu rogi un prieten sa se de-a drept "iubitul tau".

| Skizzi a răspuns:

Pai vorbeste cu alt baiat sa te ajute sa il faci gelos.Prefate ca esti cu el si el cu tine.

PS: doar daca el te place

| Ezikel a răspuns:

Il faci gelos =>> Nu o sa te mai vrea el big grin
Chiar daca te place si fosta mea iubita a incercat sa ma faca gelos si m-am despartit de ea si imi zice ca glumea laughing

| CCAdrian a răspuns:

Sunt cativa pasi simpli:
1.Ai nevoie de un prieten mai apropiat (doar prieten care sa nu aiba prietena si sa fiti DOAR prieteni sau de un prieten din copilarie(toata lumea stie ca prieteni din copilarie sun ca frati si isi spun cam orice)
2.Acel prieten pe care l-ai ales ii spui planul tau ca vrei sa il faci gelos pe un baiat.(Ai grija ca prietenul pe care l-ai ales sa nu fie o gura sparta si sa stie sa tina secrete)
3.Ii faci ochi dulci acelui prieten pe care l-ai ales te dai pe langa el vezi tu cum faci.
4.Depinde de baiatul pe care l-ai ales sa il faci gelos uni la gelozie dau si sparg orice si s-ar putea ca prietenul tau sa se aleaga cu cativa dinti scosi si vreo mana luxata sau in cel mai bun scenariu 2 ochi vineti.Acum iti recomand daca baiatul pe care vrei sa ii faci gelos este mai batausi si cam gigantic sa iti faci un prieten si mai batausi si mai gigantic.
5.Prietenul tau sa imprastie un zvon printre baieti sa l-ai sarutat sau ceva de genul vezi tu.
6.BAIATUL VA DEVENI 100% GELOS ASTA DACA E FIREA Mai GELOASA.
Pasi astia i-am facut chiar eu si mi-am dat seama cao fata ma placea (bineinteles eu nu am avut cel mai bun prieten ci cea mai buna prietena (nu-s pe invers) big grin) Acum sper ca te-am ajutat good luck la gelozit baietii happy

| 1Bogdan7 a răspuns:

Pai daca te place ii faci ochi dulci altui baiat. Daca nu te place nu ai de ce sa il faci si nu ai nici cum.

| FrozenMercurius a răspuns:

Vorbesti cu prietena ta despre un (asa zis) baiat care iti place mult...dar in acelasi timp sa il descrii pe baiatul pe care vrei sa-l faci gelos. P.S.:Asigurate ca te aude!

| Zoe_Zouleţ_Ramona_1998 a răspuns:

Cred ca ai putea sa il faci gelos ignorandul si fara sa ii mai dai atentie apoi el o sa se intereseze cat mai mult de tinewinking