| romiina a întrebat:

as vrea sa fac pe un baiat gelos? cum as putea? cele mai bune idei, fundita

3 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Iata cateva trucuri practice:
1. Cel mai bun prieten al omului
Nimic nu dauneaza mai mult ego-ului unui mascul feroce decat flirtul cu prietenul lui cel mai bun. In 90% dintre cazuri e biletul spre o gelozie fara margini.2. La donna e mobile
Adica femeia e schimbat-oare. Nimic mai adevarat. Arata ca esti un adevarat cameleon si schimba-ti look-ul. O sa observi imediat ca isi schimba comportamentul si devine din ce in ce mai curios.

3. Doar o vorba sa-ti mai spun
Vorbeste despre alti tipi in timp ce iubitul/sotul tau incearca sa iti spuna ceva. Explica-i cat de buni sunt aceia, cat de bine isi fac treaba sau mai stiu eu ce.

4. "Do not disturb"
De fiecare data cand iubitul te suna, spune-i ca esti foarte ocupata. Cand ajungi acasa fa ceva, constant! Nu conteaza ce, ideea e sa pari teribil de ocupata si concentrata. O sa il vezi gravitand in jurul tau incercand sa iti obtina atentia. Sper ca te-am ajutat! Fundabatting eyelashes?

| TheHeadbanger a răspuns:

Eu cred ca chestia asta e o prostie... de exemplu ce a zis Angelique e o prostie MARE. Faza cu cel mai bun prieten al omului poate sa strice o prietenie frumoasa.Sa fiu sincer chiar urasc genul asta de fete...

| MirunaDakat a răspuns:

Deci.Eu am o procedura f exacta care a functionat de fiecare data cand am folosit.o:d.Pentru inceput pastreaza distanta pentru 1 2 zile. Daca te.ai imprietenit cu gasca lui si mai bine.Contacteaza.i un prieten cu care te intelegi f bine de preferat unul cu care comunica ff mult
Apoi incepe sa iti dai fite, adica sa te faci ca nu mai il vezi, etc.
Si in acest timp stai in brate la prietenull lui fa orice care consideri ca il face gelos.Si ai sa vezi ca tot el o sa vina la tine:*
Sper ca te.am ajutat:*happybyewave