| anonim_4396 a întrebat:

O poveste mai complicata... M-am despartit de prietenul meu acum 5 zile si inca tin la el am incercat sa-l uit dar nu pot, imi vine sa plang de fiecare cand il vad. ce as putea face in afara de partea cu timpu vindeca totul deoarece chiar nu mai suport...mentionez este primul baiat la care am tinut si tin.crying

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

In 5 zile nu poti uita mare lucru. Eu am 7 luni de cand m`am despartit de primul meu prieten, prima iubire si nu pot spune ca l`am uitat deja, insa lupt, deoarece atunci cand intervin certurile, chiar daca va impacati, motivul certurilor nu il vei putea uita niciodata iar totul devine din ce in ce mai dureros cand te gandesti ca a fost in stare sa iti faca asa ceva. Timpul vindeca ori ce rana! Uite eu nu l`am uitat, insa m`am obisnuit cu ideea ca nu era relatia perfecta si totu merge bine. Vei intalnii pe cineva care iti va descoperii adevaratele valori, si care va face tot posibilul sa nu va certati niciodata, pentru ca inca de cand apare prima cearta, toata magia se spulbea, mai ales cand apar despartirile si impacarile.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Singurul lucru ce-l poti face este sa-ti ocupi timpul cu cat mai multe chestii, sa nu mai ai timp sa te gandesti la ce a fost.

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Dah dc v'ati despartit?
daca ai gresit u incearca sa-ti ceri scuze...si sa va impacati
daca el ti'a gresit depinde de tine daca il mai poti ierta...asculta'ti inima

| zxcvbm a răspuns:

O doamne teo...suntem prietene de mult si nu vroiai sa-ti vad intr. aste?laughinglaughinglaughing simplu las ca te ajut euwinkinglaughinglaughinglaughing