| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face un baiat sa se simta in al noulea cer...adica intelegeti voi?:d:d:d(fara sex oral anal sau orice legat de sex)please fiti seriosi

9 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Discuta cu el si intreaba-l ce ii place, nu uita ca toti baietii adora sa fie rasfatati.

Numai discutand cu el iti poti da seama ce gandeste, ce preferinte are si asa mai departe.

| WickedBoy a răspuns:

Pai ai 2 variante din care sa alegitongue
1.Striptease.Sincer mie nu mi'ar placea daca as vedeao pe prietena mea dezbracata fara sa pot sa o atingstraight face

2. Poarta'te mai atenta cu el saruta'l, sa aveti contact fizic nu neaparat sexual dar contact fizic trebuiewinking

| PoOfarina a răspuns:

Pai depinde de varsta lui, da` sincer baietii sunt cam greu de multumit. Insa daca ai o relatie serioasa, te iubeste si il iubesti, se poate simti in al noua`lea cer doar privindu`te sau tinandu`te in brate. happy... Nu am idei legate de ce ai putea face.

| Any_2443 a răspuns:

Eu nu cred ca l-as face pe prietenul meu sa se simta in al 9lea cer orice as face.Are multa experienta de viata si presupun ca nu l-ar impresiona nici daca ma merg in mainilaughing
Acum este si alta varianta... poate prietenul tau se impresioneaza si din simple cuvinte, declaratii, atingeri

| georgianaionescu a răspuns:

I-ai putea face tot felul de surprize. i-ai putea gati mancarea lui preferata...smug

| BOGDAN a răspuns:

Eu ma simt in al 9 - lea cer cand fata pe care o iubesc ma saruta, imi spune 'te iubesc', etc. big grin

| nextoyou a răspuns:

Pupa-l pe gat sau linge-l pe gat. Mi se pare excitant...

| redfghh a răspuns:

Striptease laughing nu e sex

| marica_8407 a răspuns:

Cumparai o masinalaughing