| anonim_4396 a întrebat:

Cum se simte sexul anal? As dori raspunsuri din partea celor cu experienta in asa ceva. Rog fiti seriosi!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

"Senzatiile" oferite de sexul anal difera de la o persoana la alta deci nu se poate da un raspuns, corect sau cert, care sa fie universal valabil. De regula provoaca durere sau disconfort celui care este penetrat si o experienta destul de traumatizanta pe care majoritatea refuza sa o repete. Insa senzatiile traite de cel care penetreaza sunt de placere si satisfactie din cauza ca muschii anali exercita o stransoare puternica asupra penisului, in timpul penetrarii ceea ce sporeste excitatia, placerea si satisfactia. In concluzie, depinde de postura in care te vei afla atunci cand vei practica o astfel de activitate sexuala. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Depinde de foarte mulți facturi:
- în calitate de activ, sau de pasiv?!?
- plăcut, până la orgasm sau dimpotrivă - dezgustător, dureros etc.
Oricum, nu e pentru nepricepuți sau pentru începători.

| Sofer a răspuns:

Incearca si ai sa vezi.

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Sofer):

Prin puscarie scapand sapunu big grin

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Am incercat de cateva ori cand am fost foarte excitata in timpul sexului normal, dar sa fiu sincera analul nu e ceva wow

| Robert_Niculae_1982 a răspuns:

Pai o poti intreba pe mama ta happy sunt baiat nu ma descurc la chestii de genu