| Anonim1124 a întrebat:

Daca o fata de 17 ani face sex oral si anal cu un baiat de 18 si vrea fata. El merge la politie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata depune plangere la Politie, da, el merge la politie!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate sa mearga la politie daca nu are altceva mai bun de facut. big grin

| mihai69 a răspuns:

El merge unde vrea. Suntem într-o țară liberă.

| kandaraki a răspuns:

Da, de mana cu fata, impreuna si recunosc ce au facut, politistii rad in hohote de voi doi si gata, apareti la stiri ca 2 idioti!

Răspuns utilizator avertizat
| NRazvan a răspuns:

Nu ajungi la politie. Lucrurile nu merg pe vorbe, se fac niste teste, se ajunge pe la ginecolog sa se vada cum sta treaba. In momentul in care este vorba de un viol raman anumite urme fizice de care ginecologul isi da seama. Stai linistit si nu te lasa santajat de orice curvulita agatat;-)