| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea fi mai romantica? Pentru ca iubitul meu sa ma iubeasca mai mult

Răspuns Câştigător
| NotToday a răspuns:

Nu trebuie sa fi mai romantica, trebuie sa fi tu insuti!

5 răspunsuri:
| ionnelu a răspuns:

Cumpara-i trandafiri si o cutie de bomboane, apoi poti sa ii canti o serenada pe TPU

| Pitzipoanca a răspuns:

Stai sa rad laughing
1. Baietii nu apreciaza romantismul prea mult.
2. Ori esti romantic, ori nu. Asta nu se dezvolta.
3. Iubitul tau nu te va iubi mai mult daca te dai de 3 ori peste cap.
Presupun ca nu aveti inca o luna impreuna.

| AriannaAri a răspuns:

Fi tu insuti dar incearca sa fi mai atenta cu el (saruta-l etc...), nu cred ca este foarte greuwinking.

| Above a răspuns:

Oferai anal si oral sa vezi cat de mult o sa te iubeasca + fantezii! big grin

| j3GsTyL3 a răspuns:

Incearca sa ii faci niste 8-uri, o sa te iubeasca mai mult.