| angelinthedark a întrebat:

Cum sa il fac pe iubitul meu sa ma iubeasca cat mai mult?

Răspuns Câştigător
| demon a răspuns:

Daca te porti dragut cu el si ii areti cat de mult il iubesti si el ar trebui sa faca la fel

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic deosebit!
Te iubeste, e de-ajuns!

| elena a răspuns:

Nu cere mai mult decat ai, fii multumita ca te iubeste si mai ales ca are cine sa te iubeasca. Ce este mai frumos dacat sa te iubeasca, asa pur si simplu, doar ca esti tu si ca existi in viata lui.
Ai grija sa nu ajungi la zicala din popor ca "Nemultumitului i se ia darul".

| Anecherry a răspuns:

Daruindu-i iubire, facand din fiecare clipa petrecuta cu el una speciala, fiindu-i alaturi si pastrand cate ceva si pentru mai tarziu. dar oricum, tu ai postat multe intrebari pe site in care vorbesti de relatia cu iubitul tau si sincer cred ca te iubeste destul de multhappy. pupici:*

| mioara a răspuns:

Hai tu el oricum te iubeste dar tu ceri imposibilul.

| mabytza a răspuns:

Am cautat si eu raspunsul la aceasta intrebare mult dim am incercat cu indiferenta si m-am desp de el eram prea rece deci fi tu insati si te va iubi

| iasmina_6055 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci, dupa parerea mea ...este sa-i dais i putina libertate, adica"no stress". baietilor le place sa se simta iubiti si liberi in acelasi timp.Si nu forta nota... daca te iubeste e bine si atat! Nu`i arata foarte mult ca il iubesti.Asa il poti pastra. nu cere sa te iubeacasa mai mult. Te iubeste. chiar daca nu arata.asa sunt ei!happy