| Aoxkajcjw a întrebat:

Cum as putea fii romantic intr o relație la distanță? gen prin mesaje

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin Western Union, PayPal, BT Pay, Revolut, etc.

| LordCristobal a răspuns:

Păi îi faci și tu niste complimente.Ii zici că e frumoasa, că te topești după buzele ei, că te îneci in ochii ei.
Că ai vrea sa o săruți langa un lac de smarald, să îi simți respirația calda, să o iei in brațe și să o săruți pe o plaja însorită.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordCristobal):

Esti amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista relatie la distanta, ci doar o ipocrizie ieftina in care fiecare face sex cu altcineva si nu recunoaste

| Maraa345 a răspuns:

Pai spune-i cat de urata si naspa este.

| Micutzu_Iuly_1998 a răspuns:

Da i poza cu pc (penis colosal)