| NubleReapper a întrebat:

Salut,as dori sa abordez o fata(gen sa ne plimbam,sa iesim in oras...)dar imi este cam rusine!
Cum as putea sa imi maresc crederea in mine, ce replici are trebui sa folosesc...
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Replicile sunt situationale iar tu ai dat mult prea putine detalii pentru un exemplu de replica.

Pana sa ajungi la aceasta fata, incearca sa intri in vorba cu alte 5-10 macar ca sa mai scapi de frica.Doar sa intri in vorba cu ele si sa vorbesti macar 5 minute.Te va ajuta.

| MSM12 a răspuns:

Sa fi cat mai natural, sa vorbesti mai deschis cu ea, pentru a vedea ce ii place si ce nu.