| yourkittycat a întrebat:

Bunasad am o problema
de ceva timp mi-am gasit jumatatea si il iubesc dar de cateva zile mi-a aparut ceva la buza ceva basica si el crede ca l-am inselat ca m-a muscat vreo unu si toate chiestile astea, crede ca l-am inselat si i-am explicat de mii de ori ca nu il insel si tot si u nu ma mai crede nu mai are incredere in mine nu vrea sa ma vada nici sa vorbeasca cu mine.
ce sa ii zic? cum sa ii explic sa ma inteleaga ca nu il insel si ca mi-e dor de el? si ca de fapt nu eram muscata de altu sad
ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă el crede asta atunci e clar ce gândire imatură are.E uşor să dai vina aşa simplu fără să n-ai măcar nicio dovadă.

Nu te mai zbate să-i spui adevărul că oricum înţelege ce vrea. Ştiu că ţi-e greu să-l uiţi dar m-am gândit că e doar un pretext pentru despărţire.

Într-o relaţie aveţi nevoie de încredere.

| Alcyon a răspuns:

Sunteti copii amandoi.

| NameHarris a răspuns:

laughing) Lol ce minte de copil arelaughing ai fost muscqata de buza vreo-data laughing? nu ti se face basica cum ii zici tu ti se invinetestehappy

| StalkerSoul a răspuns:

Ce copilarii oh go on Daca nu are incredere in tine, de ce stai cu el?laughing Apropo cati ani aveti voi?
Scoate-l pe copilu asta din viata ta, nu te merita.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu stiu ce sa ti spun dar poate ar trebui sa ti cauti alt prieten care sa mai aplice si regula crede si nu cerceta; poate ar trebui sa aiba iuncredere in tine asa cand ii spui;