| madalina30_3802 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, as fi recunoscatoare daca m`ar putea ajuta cineva!happy Iubitul meu crede ca nu am fost virgina atunci cand m-a facut pentru primda data sex pentru ca nu aveam himen, spuse el... dar si pentru ca l`am inselat si nu mai are deloc incredere in mine! De curand am aflat ca as putea face un control ginecologic la care se poate demonstra ca el este singurul barbat din viata mea.Are cineva informatii legate de asta?:*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu nu am auzit. Intereseaza-te la un medic sau un ginecolog. El iti poate da informatii mult mai clare.
O zi buna!