| Seby88 a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc o fata care nu a vrut să iasă cu mine in oras, dar totusi imi raspunde la mesaje?

10 răspunsuri:
| Hollyg a răspuns:

Iti raspunde poate din plictiseala, din moment ce nu iti scrie si ti-a refuzat invitația, nu cred ca e interesată...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti raspunde la mesaje nu inseamna neaparat ca vrea sa iesiti. Poate e doar politicoasa si te-a pus in friend zone de unde nu iesi. Te vede ca pe un amic. O mai poti intreba o data daca vrea sa iesiti la un suc. Iti poti exprima sentimentele. Nu ai nimic de pierdut. Nu sta cu limba in gura degeaba si spune i fetei ce simti, pana nu e prea tarziu. Daca zice ca nu vrea asta e..mergi mai departe.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, ea nu te place, o plictisesti cu mesajele, de unde stii ca ea eu ti trimite mesajele? Poate roaga o prietena sa i ti scrie la mișto mesaje la care tu pui botul, daca ea nu te sună, nu va vedeti, mesajele sunt apă de ploaie.

| Seby88 explică (pentru anonim_4396):

Dar i-am spus că o plac

| Goete a răspuns (pentru Hollyg):

Nu e interesata sa iasa in oras

| alexalx1234 a răspuns:

Caută alta. Asta sigur are iubit și nu spune. Da-o naibii

| Seby88 explică (pentru alexalx1234):

Nu are iubit

| Sofer a răspuns:

Asa sunt majoritatea fetelor. Plictisite. Mai vorbesti cu ea ceva timp și o inviti din nou. Dacă te-ar fi plăcut accepta pana acum.

| Dandinelle a răspuns:

Friend-zoned

| alexalx1234 a răspuns (pentru Seby88):

Ea a spus? Dacă da, multe fete spun asta doar ca să scape de un anumit băiat