| Cristinmc a întrebat:

Uneori vb cu o fata, imi raspunde la mesaje insa imi raspunde sec de cele mai multe ori. Ce ar putea inseamna asta? Fata inainte ma placuse dar nu foarte mult, dar era atrasa de mine, acum imi raspunde repede la mesaje dar sec, ce ar putea insemna asta?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca ești in zona prietenilor

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel2004o a răspuns:

Balta are pești :/

| HelpingHands a răspuns:

Bă băiatuleeee, termină cu întrebările inventate. "Uneori vorbesc cu o fată" și dintr-o dată "Fata înainte mă plăcuse". Te miri cum să vrăjești lumea tu! Nu-ți e rușine? Și-n altă întrebare, că asta m-a pus pe gânduri, spui că dacă ar trebui să te simți prost cu înălțimea de 1.90. Asta e întrebare de adolescent de 17 ani? Meriți să nu mai vorbească lumea cu tine! Nesimțitule

| Cristinmc explică (pentru HelpingHands):

Da cine dracu esti tu sa comentezi? Ai 40 de ani tu ar trebui sa faci altceva in loc sa stai pe brainly si sa comentezilaughing Vezi ti de treaba ta

| Cristinmc explică (pentru HelpingHands):

Si cu ce sa prostesc lumea? Ca intreb cer o parere? Esti prea prost crede ma

| HelpingHands a răspuns (pentru Cristinmc):

Omule, sunt satul de ăștia care pun întrebări mincinoase. De asta am răspuns asa, înțelegi?

| Cristinmc explică (pentru HelpingHands):

Ce raspunsuri mincinoase esti dus? Io am pus astea ca sa stiu si asa ii am 1, 90 daca nu ma crezi asta e