| JustMeCata a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc o fata la care am multa concurenta? Ce as putea sa vorbesc cu ea prin mesaje? (orice intrebare ii pun imi raspunde dar doar atat ea nu ma intreaba nimic) Ce sfaturi aveti pentru mine? Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prin mesaje nu ai cum castiga o competitie de acest fel. Foloseste-ti imaginatia si curteaz-o. Bafta.

| dragos9234 a răspuns:

Invit-o la un suc
Cumpara-i un cadou.

| vanessayassmine a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, si iti spun sincer incearca sa o abordezi direct ca sa afli daca e sau nu interesata. Mesajele scurte si la obiect fara nici o intentie de a te mai intreba ceva in schimb sau a incepe o conversatie cu tine, dau de inteles ca iti raspunde doar din bun simt, dar nu e "prea" interesata de tine.

| AdaMaryBubu a răspuns:

1.In primul rand trebuie sa vezi daca este fitoasa sau nu.
2. Daca este fitoasa ai putea sa o cuceresti cu un inel sau un lantisor cu dedicre:,, I ove you'',, I miss you'' si tot felul de duciugarii
3. Daca este ofata simpla ti-as sugera sa o inviti la un suc sau la o plimbare in parca.
4.Incearca si zi-mi cum ti-a iesit.
Bafta