| elLi a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc un baiat?

Astept raspunsuri si de la baietihappy

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Mai intai dai cateva sperante adica uita-te insistent la el vorbeste-i dar nu prea mult si dupa trateaza-l cu indiferenta. functioneaza sunt baiat si stiu cum e laughing

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Fii zambitoare si naturala, sociabila... fa-te placuta pur si simplu si lasa timiditatea deoparte, fara sa pari insa disperata. Oricum, ca fata trebuie sa stii sa iti "prezinti oferta" tuturor baietilor nu doar unuia. Ai tot ce-ti trebuiewinking U go girl!

| Angel977 a răspuns:

Vorbeste frumos cu el fi sociabila amabia etc.si daca te place si el va fave la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sex! si sa ai sanii mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu el ca niste prieteni la inceput si cu timpul ii zici ca iti place de el daca vezi ca la inceput iti zambeste si rade cu tine spune-i ca iti place de el si va accepta daca e serios mai dai timp fa-l sa se simta bine in jurul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa cunosti un baiat asta e idiul meu ayrton_21tm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a cuceri un baiat este un fleac. Dar, un baiat pentru a cuceri o fata este o arta scumpa. Glumesc tongue
Multi baieti apreciaza la o fata simtul umorului dar si delicatetea.
Mie... personal, imi plac fetele sincere, optimiste si altruiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mie ca baiat mi-ar place sa te duci in fata lui sa ii spui ca il iubesti si sa il saruti de la alin ct-a