| dada18x a întrebat:

Sunt o persoana care crede in "ceea ce spun astrele". Eu sunt in zodia Scorpion iar prietenul meu la fel. Ce as putea sa fac ca sa il cuceresc cu totul? Ce ar inebuni un baiat la o fata? happy El este un baiat care isi ascunde sentimentele, insa vreau sa profit de orice ocazie si... putin cate putin sa il fac sa cedeze.happy Cum as putea sa imi ating telul? Astept raspunsuri in special de la baieti.big grin

Răspuns Câştigător
| anonim_3399 a răspuns:

Daca o sa treci repede de la o stare la alta o sa il zapacesti: trebuie sa fii de multe ori copilaroasa( adica sa te joci cat mai mult, sa fii spontana, sa razi-baietii adora asta-bine... dar trebuie sa stii cand e momentul potrivit pentru asta.), sa te prefaci ca te a suparat (un motiv banal)si apoi instant sa iti treaca, cand trebuie sa fii matura dovedeste ca esti mult mai inteligenta si mai matura decat el...si tot asa.Toate chestiile astea il vor inebuni si crede-ma functioneaza sigur!
P. S:in orice faci trebuie sa fii foarte naturala si femininina

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu te lua dupa astreoh go on Daca te iubeste, sigur va cedawinking big grin

| alexdop21 a răspuns:

Fiecare dintre noi avem punctele noastre slabe din punct de vedere emotional, poti sa incerci tu sa te trezesti in fiecare dimineata cu 1 ora mai devreme si sa ii faci micul dejun dar el sa nu te aprecieze asa de tare pe cat ai vrea, si de fapt sa aprecieze cand te oferi sa ii speli camasa preferata, sau cand te oferi sa platesti tu iesirea la restaurant.
Te poti pune tu in cap si in maini sa ii faci pe plac, daca tu nu il cunosti sa spui ca stii ce ii place, atunci noi nu te putem ajuta asa de tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu iti cunoastem prietenulwinking
Si daca isi ascunde sentimentele poate ii este nu stiu... teama sa nu te piarda
xoxo
by zui

| belltech a răspuns:

S-ar putea sa-l faci sa se simta aiurea si stangaci incercand sa-l faci sa-si arate sentimentele. daca le are, nu va ezita sa treaca si prin foc pentru tine. Baietii scorpioni sunt mai secretosi cu afisarea sentimentelor, stiu pentru ca si eu sunt, insa e ca un vulcan adormit : sub o aparenta linistita lava fierbinte clocosteste tot timpul. Daca vrei sa il innebunesti fii erotica e capitolul la care se va dezlantui dar nu-i cere sa-ti spuna zilnic, ca te iubeste, el te iubeste si o stie, dar nu considera necesar sa si intareasca asta zilnic. Accepta-l asa cum e, vulcanul linistit si fumegand, nu-l vrei in eruptie, crede-ma, s-ar putea sa distruga multe si sa-i para rau, chiar si lui.