| XKidutzaa a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc un baiat...raspunsuri asteptate de la baieti pentru ca voi stiti ce va place... funda la raspunsuri folositoarekisskisskisskiss

Răspuns Câştigător
| ZuBby a răspuns:

Sa ii dai cat mai multa atenitie.sa vb cat mai mult cu el.pe mess.la scl.sau unde te vezi cu el mai des.sa il pupi cand va vedeti.cam atat. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| Rooby a răspuns:

Fi tu insasi intra in vb cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a spus si zubby dar mie imi place ca o fata sa fie frumoasa, desteapta si sa nu fie extrem de sensibila adica cum o atingi sa o doara. sper ca sfatul meu a fost folositor