| starall a întrebat:

Buna,imi place de un baiat din clasa de la mine si nu stiu daca si lui ii placde de mine, as vrea sa imi spuneti cum ii arat asta pentru a nu isi da seama si cei lalti colegi, ce sa fac sa ii demonstrez?

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca iti place de cineva, crede-ma se observa cu ochiul liber.Nu trebuie sa faci nimic.pun pariu ca a vazut si daca nu ii place si lui de tine e un prost si poti sa l uiti.

| SySwOw a răspuns:

Cel mai simplu il inviti pe baiat la un suc unde sunteti decat voi 2 fara cineva cunoscut prin preajma si poti sa ii spui ca iti place de el sau chiar ca il iubesti dar ai grija cum i-o spuihee hee CEL MAI BINE E SA FI SINCERA, adica mie asa mi-ar place ca sunt baiat smug

| starall explică (pentru SySwOw):

Multumesc pentru sfatwinking