| FlameNight a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unei fete ca o plac daca eu cand incep sa vorbesc cu ea chiar si cat e ceasul ma balbai ca un cretin?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te-te- te iu-iu...besc!

Răspuns utilizator avertizat
| TPUuser199 a răspuns:

Oo ce dragut big grin Si nu o placi, o iubesti! happy Mai intai, afla daca te simpatizeaza si ea, cat de putin, si dupa fa`ti curaj happy Succes!

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Pai nu mai fi timid, stai langa ea te relaxezi, o saruti, apoi incepi si controleaza`te usor. Si vb cu ea incet nu trebuie sa vb hat hat si gata, usor lent. Si fi calm si vb cu ea.

| TerenteFTW a răspuns:

Daca ai fi pe o trambulina inalta sa sari in piscina ce ai face? Eu zic "yolo" si sar, fa la fel, arunca-te pur si simplu, ce faci tu? Gandesti prea mult, am observat asta la mine, cum? Alti dobitoci inculti reuseau, eu nu, de ce? Pentru ca aia sunt extrem de prost si gandesc foarte putin, in timp ce eu ma gandeam "Aoleu ce o sa zica, aoleu daca zice aia ce zic eu apoi"
Arunca-te pur si simplu in ce coversatie vrei tu!

| LastyDJ a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa scapi de aceasta timiditate.Te poti gandi ca si ea e un om la fel ca tine.Nu este deloc diferita ca tine, poti vorbi normal cu ea.