| Vidoni_Ana_Maria_1994 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca imi place de el? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai simplu sa ii dai de inteles decat sa ii spui...
Din moment ce intelege ca ai putea fi interesata de el, o sa ia o decizie si o sa inceapa sa se apropie sau sa se distanteze, atunci o sa iti dai seama daca e interesat sau nu.

Ca sa ii dai de inteles trebuie sa fi mai apropiata cu el, fetele ar trebui sa stie mai bine decat noi partea asta.

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Incearca sa pari naturala... Daca te duci direct la el si ii spui ca il placi, cel mai probabil nu te va crede.

| RAY a răspuns:

Cum i spun eu unei fete, vorbesc cu ea despre cum o duce apoi tot vb pana o protesc si devina iubita mea nu e rau sa aplici metoda mea

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian08Daniel1989 a răspuns:

Spune ceea ce simti

| andreeaion91 a răspuns:

Stai in prejma lui, zambeste