| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea cineva să ma ajute cu niste idei de felicitare pentru ziua de naștere. E vorba de un băiat care îmi place foarte mult si vreau sa-i spun cuvinte mai originale. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Spune-i intotdeauna ceea ce simti; iubirea este ceva minunat si ca ea nu mai este nimic in lumea asta, apoi ofera-i ceva dragut: http://bratarimagnetice.ro/bratari-magnetice/bratari-barbatesti/ Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc.Cuvinte mai speciale nu exista.

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Ceva mai special nu cred ca ai putea sa-i spui, scrie-i la multi ani si pune pupici nu stiu... dupa baga-te in seama cu el.