| dan_2834 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe prietenul meu sa se simta bine fara sa fac sex cu el, pentru ca sunt virgina si inca nu vreau sa imi incep viata sexuala, nu sunt inca pregatita, dar as vrea sa il fac sa se simta bine intr-un fel, sa il excit, dar fara contact sexual? ast propuneri...

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca vrei sa il exciti ''ca sa se simta bine'',nu faci decat sa ii arati o prajitura,apoi sa o pitesti! Adica il atati si il lasi cu buza umflata!
Facand asta constant,o sa-l determini sa-si caute alta!

Oricum,daca ajungeti la petting, in scurt timp te va face sa ii pici in plasa si sa faceti sex.

Deci, ca sa nu faci sex trebuie sa nu il ispitesti!

| katy a răspuns:

Sex oral.dar nu-ti garantez ca se va putea opri acolo, daca aveti o relatie stabila odata si odata tot vei face pasul cel maretongue

| Johnny_3797 a răspuns:

Sa faci sex oral... dupa aceasta tot vei fi virgina, sper ca stii cei asta.Doar sexul oral il va satisface pe baiat ca fara sa aveti relatii happy

| Ingerash a răspuns:

Puteti face petting sau lasa-l sa iti atinga si sarute sanii asta ii inebuneste pe baieti si o sa se simta foarte bine, crede ma!

| Alycaaaa a răspuns:

Strptis sa dansezi dezbracata ceva in genul

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Ohoostraight face simplulaughing totul pana la sexstraight face daca e mai mare stie el ce are sa faca daca ii zici asta 'totul pana la sex' si,el va incepe treaba lui dar trebuie sa il lasi si sa vrea si el bineintelesstraight face si daca vezi ca nu face nimic iai u mana frumusel pune'o pe sani, fund, cand stai cu el in brate si e in spatele tau mai impingete usor cu fundu sau 'joacate' cu fundu p... luiblushing sus jos stanga dreaptalaughing cand sunteti am2 si t tine asa te mai si apleci putin si ia sa vezi ca baiatu va icnepe singur sa isi faca treaba e imposibil!
succes:X

| Doar1îngeR a răspuns:

Orice gest prin care l-ai putea excita are intr-un final caracter sexual...Asta daca pe prietenul tau nu il excita gogosile cu gem sau mai stiu eu ce.
Pana la urma cati ani ai?

| Mitocanu a răspuns:

Ai 3 optiuni
1 ii faci o laba
2 sex oral
3 sex anal
sper ca am fost de ajutorbig grin