| dan_2834 a întrebat:

Hei, TPU.Sunt virgina! Am 16 ani, si prietenul meu are 18 ani.Ne intelegem super.Stie ca nu vreau sa imi incep viata sexuala de acum.pentru ca nu sunt pregatita si ma intelege.ne cunoastem de mici.si ne placem de mult timp. avem o relatie lunga. A zis ca ma asteapta si 10 ani daca e nevoie.Si el este virgin, motiv pentru care tin muult la el.:-). As vrea sa stiu insa cum as putea sa il excit fff tare, sa se simta bine.Am auzit ca exista si petting-ul si as vrea sa va intreb cum as putea face asta.Amandoi ne dorim asta, mi-ar placea sa il fac sa se simta bina, dar fara contact sexual.Multi adolescenti virgini folosesc asta pentru a se simti bine.Astept pareri:-)

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca nu vrei sa iti incepi viata sexuala(cum ar fi si firesc) asculta un proverb...nu te juca cu fundul gol pe langa... ceva tare!

| R_8074 a răspuns:

Buna.am incerat si eu asta si e cam o porcarie.dar decat nimic e bine. eu zic sa iti iei inima in dinti si sa o faceti, nu o sa regreti! si te cred ca zice ca o sa te astepte 10 ani, dar eu sunt barbat si te asigur ca nu e adevarat! cand o sa i se ofere sansa o sa se duca la alta.asa ca.numai fi asa naiva.bafta

| viatadecacatt a răspuns:

Zice el ca te asteapta si 10 ani dar daca ii apare o "sansa" in fata, mai ales ca are 18 ani sigur o sa se lase dus de val si dupa cine sufera? tu.
Dupa spusele tale va intelegeti foarte bine, nu stiu cum ai reusit sa gasesti un baiat virgin la 18 ani:O
Ok, deci eu in locul tau as face-o cu el, dar sa te informezi bine inainte.

| Delire a răspuns:

Buna! petting inseamna atingeri in zonele intime,chiar si fara haine,dar fara contact sexual.E ca si cum ati face dragostea, fara penetrare, doar fa ce simti! bye o zi cat mai placuta

| CybeRAthlete a răspuns:

Mie unul mi se pare ca asa mai rau ii faci...
dar avand in vedere ca nu a avut nici'o experienta sexuala se poate ca asta sa nu il starneasca in asa fel incat sa ajunga pe un drum inevitabil sa zic asa...
parerea mea... o atingere,un sarut,o dovada in locurile potrivite poate inmuia si cele mai reci suflete... incearca asemenea lucruri in punctele cu mai multe nervuri, gat,ureche,dupa ureche,incheietura mainii,genunchi, ma rog, sunt multe lucruri cu care te poti juca si totusi nu intr'o maniera sexuala care sa il faca sa doreasca asta.
bafta

| axaal20 a răspuns:

69... si restul e tacere

| Pikachuuuu a răspuns:

Ok. acum nu as vrea sa fiu absurda sau ceva. dar in ce secol traim... adica baiat la 18 ani. si sincer acum. uh la ce varsta vrei sa te dezvirginezi. in zilele noastre vezi fete la 12 ani care nu mai sunt virgine. si pana la urma si asta va trebui sa se intample odata si odata. adica ok la tine mai inteleg. ca in general fete stau pana intre 16-18 ani. dar de un baiat virgin la 18 ani nu am mai prea auzit. dar oricum ar trebui sa iti incepi vata sexuala in curand. si in plus. ar fi mai bine ca pentru prima data sa gasesti pe cineva care are experienta. prt ca daca nu posibil sa fie mai greu. mult succes orice ai face... bye bye

| Gaviota a răspuns:

Daca vrei sa ramai virgina... poti face sex anal.

| BianKa1234CM a răspuns:

Imagineazati o aventura romantica, simpla pentru tinerii indragostiti.happyla mine functioneaza