| Nic22 a întrebat:

Prietena mea este inca virgina si eu nu am mai avut contact sexual cu o fata "Virgina" si vreau sa stiu cum ar trebui sa procedez si cum as putea sa o fac sa isi doreasca asta si sa o fac sa se simta cat mai bine posibil

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Asteapta pana cand va decite singura ca vrea asta si nu o presa. daca faci asta se va crede impinsa de la spate.
Intreab-o de mai multe ori daca este singura ca vrea sa faca pasul acum, daca e pregatita si daca vrea sa faca asta cu TINE.
Cateva sfaturi despre actul in sine: incearca sa nu o grabesti, sarut-o si arata-i ca o iubesti, spune-i ca tot ce vrei este sa se simta bine si incurajeazo sa se relaxeze pentru ca e ceva normal si placut. Nu te speria daca va fi sange, nu arata surprins explica-i ca e normal si ca nu te derajeneaza ci ca esti mandru ca a facut asta cu tine.
Nu te grabii si nu te purta ca un badaran. Fa ca momentul sa fie memorabil.
Gasiti un moment de intimitate unde sa nu fiti deranjati si sa aveti timp sa o faceti asa cum trebuie.
Stiu ca-s multe detalii, dar ai grija ce faci. Succesbig grin

6 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ia-o foarte usor si nu te grabii cu ea, daca tu ai experienta incearca sa nu o folosesti fa-te ca si cum nici tu nu ai sti ce faci, nu fi grabit si oricum multe vin de la sine, preludiul sa fie de vreo 30 min

| neutrino a răspuns:

Esti mare dom'le! Cu aceste vise, sigur ajungi departe!

| wess89 a răspuns:

Fa-i masaj cu limbuta laughing

| WeslyEric2013 a răspuns:

E usor trebuie sa faci dragoste cu ea nu sex iar atunci cind faci dragoste sunt implicate 2 persoane asculta tot timpul ceea ce vrea fii calm si ai rabdare daca gresesti din prima urmatoarele vor fi doar partide de sex pentru ca nu-i va mai placea cu tine si va cauta un altul

| biancaelenavreaajutordelatpu a răspuns:

Buna,eu zic sa fi foarte cald cu ea.sa ii arati foarte multa iubire acoperai trupul cu saruturi si mangaieri iar cand ajungeti la acel pas important.fi cat de calm posibil si ai grija sa nu-i provoci dureri ia-o incet.nu te grabii..stii tulaughing graba strik treaba.eu sunt fata ..si stiu cum ne place...deci funda? iar sa o convingi, nu trebuie sa faci asta ..ci sa simta ea ca vrea asta ...sa o iubeste ..sa ii arati ca o iubesti din toata inima ta si ca meriti ca tu sa fi primul baiat din viata ei
Bafta

| XyYx a răspuns (pentru biancaelenavreaajutordelatpu):

Daaa... asa trebuie sa faci. Sa ii arati ca o iubesti mutl, sarut-o peste tot, pe gat in special, trebuie sa o exciti cat mai bine. Fa-o sa te doreasca si apoi incearca usor sa patrunzi in ea. Sa vezi dupa aia nu mai scapi de ea, ce mult o sa ii placa laughing. Bafta!