| Lorena19 a întrebat:

Cum as putea sa-l pun la incercare pe iubitul meu sa vad daca ma iubeste sau tine la mine?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vrei sa il pui la incercare este clar ca nu ai incredere in el deloc. Tu ai 15 ani el poate tot atit, de ce nu va trăiti voi copilăria, de ce de la vârsta asta incepe ti o relatie de dragoste, daca tu tot nu ai incredere in el, pun pariu ca deja ai facut sex cu el, acum el te înșeală cu alta sau cu altele. Voi deja face ti lucruri care se fac numai intr o caznicie, sex, a ti trecut rapid la alt nivel, că sigur daca anul asta face ti 1 an decind sunte ti impreună, el in timpul ăsta nu a stat doar sa se uite la tine sa te admire, te a si f.tut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi-i ca esti insarcinata.

| Lorena19 explică (pentru suntserios):

Mda,sigur.

| suntserios a răspuns (pentru Lorena19):

Mda sigur?
Pai daca vrei sa te bagi in rahat, macar baga-te cu stil.

| Lorena19 explică (pentru suntserios):

Macar de dadeai si tu un raspuns calumea! Nu ma cobor eu la mintea ta!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns (pentru suntserios):

laughing)) Tare asta!

| raluk27 a răspuns:

O mai mare inutilitate si pierdere de timp nu există pe lumea asta.
După intrebare, n-ai mai mult de 16-17 ani.
In lumea oamenilor mari si in relațiile sanatoase exista ceva magic, care se numește inteligenta emotionala. Adica o chestiuta care te ajuta sa iti dai seama ce fel de om ai lângă tine, fara teste, testari, probe si transformarea celuilalt in cobai.
Mai ai de învățat până atunci...

| UnBroken2016 a răspuns:

Tu vrei sa vezi daca poti avea incredere in el, el o sa vada asta ca neincredere in el. Nu iese nimic bun pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa-ti schimbi sexul! Daca te iubeste te va accepta oricum!

| dorin1995 a răspuns:

Sunt m ai multe ideii daca pot spune asa : 1. Pune o prietena sa se de a la el
2. daca te certi cu el si stai cateva zile fara sa iti trimita un mesaj. clar. nu te iubeste
PS: curiozitatea ma omoara. de cati ani sunteti impreuna?

| Lorena19 explică (pentru dorin1995):

Iti multumesc pentru raspuns! Suntem de aproape 1 an impreuna, in iulie facem 1 an.

| dorin1995 a răspuns (pentru Lorena19):

Stiu ca poate sunt nesimtit. dar a ti facut ceva? ma refer la sex. sa u din astea. Ps un vechi proverb " Cine te iubeste te acepta cu 1000 si 1-una de defecte si nu te va lasa niciodata "

| Lorena19 explică (pentru dorin1995):

Nu, nu am facut nimic!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns (pentru Lorena19):

Nu face faza cu prietena. NU are cum sa se termine bine. Daca accepta, te desparti de el ca nu te iubeste. Daca nu acepta se desparte de tine ca nu ai avut incredere.