| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Cum pot sa îmi pun la încercare iubitul ca să vad daca ma iubește, vorbim foarte rar și ne vedem pe ascuns (nu sunt de acord părinții mei sa fim împreună) vreau sa știu dacă tine la mine sau nu

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta nu poate sti nimeni doar viitorul atat

| Doub a răspuns:

Moooa, ce relaţie adevărăciune aveţi.

| justanotheruser99 a răspuns:

Gesturile marunte il dau de gol. Intreaba-l diferite lucruri si uita-te in ochii lui. Daca minte, oricat de bun ar fi la asta isi va apleca privirea sau va incerca sa schimbe subiectul. Sau ai putea sa il pui sa aleaga intre tine si ceva la care tine mult si isi doreste, daca te alege pe tine, e destul de evident ca te iubeste, daca in schimb nu o face, e clar cum sta treaba.

| BloodyLips a răspuns:

Nu iti pune iubitul la incercari.Este o lipsa de incredere accentuata la voi.Gandeste-te ca daca el pica in plasa va despartiti... ookk...iar daca nu, exista sanse foarte mari sa afle si sa se desparta el de tine. Daca relatia voastra ar fi mers nu ti-ai mai fi pus intrebari ca astea acum.Asta inseamna o relatie pana la urma, incredere si iubire, nu pupicei si vorbe dulci pe Facebook. Faci cum vrei pana la urma, eu ti-am dat sfatul meu.

| Caood a răspuns:

Pai dacă vrei sa vezi dacă te-ar înșela poți sa pui o prietena (mai frumoasa ) sa îl întrebe lucruri și sa îl întrebe dacă are iubita și din astea. (Pe YouTube este un videoclip,, How to Catch a cheater" poate te va ajuta) Și vei vedea reacția lui. Funda?